slider
slider
slider

Led Tabela

Led Tabela
Günümüz reklam dünyasinda LED Tabela sistemleri ve Led Kayan Yazi Sistemleri yani akilli tabela sistemleri büyük gelisme saglamis ve reklam sektöründe yeni bir çag açmistir. Bu dogrultuda basta Istanbul ve diger büyük kentler olmak üzere Tabela sektöründe Led Tabela Sistemlerine büyük ilgi artisinin artik caddelerde büyük,küçük isletme gözetmek sizin bir çok isletmenin tercihi olmustur. Firmamiz LED tabela imalati yapmakla beraberinde, diger Tabela çesitleri ile Isikli Isiksiz olmak üzere bir çok model ve renk çesitliligi ile hizmet vermektedir.

LED TABELA NEDiR
LED Ingilizcede Isik Yayan Diyot anlamina gelen Light Emitting Diode Kelimelerinin bas harflerinin birlesimidir. LED hassas ve uzun ömürlü,ekonomik bir yapiya sahiptir.bu sebep den dolayi profesyonel firmalar tarafindan reklam,tabela veya aydinlatma sektöründe kullanima sunulur.

P10 LED PANEL
Tamamı kendi ithalatımız olan P10 Led Panel sistemleri ve kontrol kartlarının toptan ve parekende satışlarımız devam etmektedir.Türkiyenin neresinde olursanız olun P10 Led Panel leriniz ve Kontrol Kartlarını ile Led Tabela Sistemlerinizi biz karşılayalım.P10 Led Panel ve Led tabela sistemleri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabir.ve telefonla sipariş verebilirsiniz.

LED KASA
LED Tabela kasalarımız kendi imalatımızdır kasalarımız P10 led modülleri için özel tasarlanmış, alüminyum profilden üretilip Kayan yazı LED Tabela sistemlerine profesyonel çözümdür.Ayrıca led tabela kayan yazı kasası yanı sıra plastik köşe ve diğer aksesuarları tarafımızdan temin edilmektedir. Türkiyenin her yerine ürün gönderimi yapmaktayız. Siparişleriniz için hemen arayın.

LED TABELA FİYATLARI
Led Tabelacım olarak müşterilerimiz P10 LED Kayan Yazı Tabela ve diğer ışıklı tabela çeşitleriileri ile ilgili fiyatladırmamız ilgili sayfada sunulmaktadır.LED Tabela malzemeleri, aparatları, adaptörleri, kontrol kartları ve diğer LED kayan yazı parçalarını çok uygun fiyatlar ile dünyanın ve türkiyeni her bölgesine gönderim ayrıcalığı ile hizmetteyiz.

LED KAYAN YAZI & IŞIKLI TABELA ÇEŞİTLERİ
Led Kayan Yazı sistemlerinde firmamız son kullanıcaya kadar toptan ve parekende olarak hizmet vermektedir.siz sadece ebat ve ölçüleri bildirin biz size Led Kayan Yazınızı ayağınıza kadar gönderelim.Dünyanın veya Türkiyenin neresinde olursanız olun, bir telefonla sipariş verebilir, Telefonlarımızdan Fiyatlandırma ve Teknik bilgi için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

>